Rhomberg
Collier Ezüst ródiumozott Szarvas 40-45 cm Ø25 mm
Collier Ezüst ródiumozott Szarvas 40-45 cm Ø25 mm
Normál ár
24.840 HUF
Normál ár
Akciós ár
24.840 HUF
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 45 cm-ig állítható
- Az átmérő 25 mm
- Ingyenes szállítás
Gyönyörű ezüst nyaklánc lányoknak, melynek medálja egy finoman kidolgozott szarvas fej. Stílusos és elegáns kiegészítő minden alkalomra, mely különlegessé teszi a megjelenést. Minőségi anyagból készült, tartós és bőrbarát viselet.
| Rendelési szám | 583814 |
| Anyagvastagság | 1 mm |
| Bevonat | ródiumozott |
| Felület | polírozott |
| Lánctípus | Horgony |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 45 cm |
| Átmérő | 25 mm |
Share
