Rhomberg
Collier Ezüst Cirkónia ródiumozott Szív 40-45 cm Ø8 mm
Collier Ezüst Cirkónia ródiumozott Szív 40-45 cm Ø8 mm
Normál ár
17.640 HUF
Normál ár
Akciós ár
17.640 HUF
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- Csillogó cirkónia kövekkel
- A hossza 45 cm-ig állítható
- Az átmérő 8 mm
Ez a gyönyörű ezüst lánc kislányoknak készült, kis szívecske medállal, melyet csillogó cirkónia kövek díszítenek. Finom és elegáns kiegészítő, amely bármilyen alkalomra tökéletes választás, és különlegessé teszi a viselőjét.
| Rendelési szám | 580885 |
| Anyagvastagság | 0.8 mm |
| Bevonat | ródiumozott |
| Kövek | Cirkónia |
| Lánctípus | Horgony |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 45 cm |
| Átmérő | 8 mm |
Share
