Rhomberg
Collier Ezüst Cirkónia ródiumozott Kereszt 40-45 cm
Collier Ezüst Cirkónia ródiumozott Kereszt 40-45 cm
Normál ár
28.440 HUF
Normál ár
Akciós ár
28.440 HUF
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- bestseller
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- Csillogó cirkónia kövekkel
- A hossza 45 cm-ig állítható
- Ingyenes szállítás
Ezüst lány nyaklánc finom kereszt medállal, melyet csillogó zirkónia kövek díszítenek. Elegáns és időtlen kiegészítő, amely tökéletes választás minden alkalomra, fiataloknak is ideális. Kiváló minőségű ékszer, mely egyszerre stílusos és kedves ajándék lehet.
| Rendelési szám | 585622 |
| Anyagvastagság | 1.2 mm |
| Bevonat | ródiumozott |
| Kövek | Cirkónia |
| Lánctípus | Horgony |
| Szélesség | 8 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 45 cm |
Share
