Rhomberg
Collier Ezüst Cirkónia ródiumozott édesvízi tenyésztett gyöngy Fehér, 6 mm 40-45 cm Ø9 mm
Collier Ezüst Cirkónia ródiumozott édesvízi tenyésztett gyöngy Fehér, 6 mm 40-45 cm Ø9 mm
Normál ár
35.280 HUF
Normál ár
Akciós ár
35.280 HUF
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- Csillogó édesvízi tenyésztett gyöngy-vel
- Csillogó cirkónia kövekkel
- A hossza 45 cm-ig állítható
- A gyöngy átmérője 6 mm
- Az átmérő 9 mm
- Ingyenes szállítás
Női ezüst nyaklánc gyöngy medállal, melyet élénk cirkónia kövek díszítenek. A medálban egy gyönyörű édesvízi tenyésztett gyöngy ragyog, amely eleganciát és kifinomultságot kölcsönöz viselőjének. Tökéletes választás mindennapi és alkalmi viselethez egyaránt.
| Rendelési szám | 603392 |
| Bevonat | ródiumozott |
| Gyöngyök | édesvízi tenyésztett gyöngy Fehér, 6 mm |
| Kövek | Cirkónia |
| Lánctípus | Horgony |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 45 cm |
| Átmérő | 9 mm |
Share
