Rhomberg
Páncél-Nyaklánc Ezüst ródiumozott
Páncél-Nyaklánc Ezüst ródiumozott
Normál ár
64.440 HUF
Normál ár
Akciós ár
64.440 HUF
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- bestseller
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- Ingyenes szállítás
Elegáns, ezüst színű nyaklánc, időtlen stílusban. Kiváló minőségű anyagból készült, tartós és bőrbarát. Tökéletes kiegészítő mindennapi viselethez vagy különleges alkalmakra, egyedi megjelenést kölcsönöz viselőjének. Egyszerűen kombinálható más ékszerekkel is.
| Rendelési szám | 555593 |
| Anyagvastagság | 1.5 mm |
| Bevonat | ródiumozott |
| Felület | gyémántcsiszolású |
| Láncfül | 3.5 mm |
| Lánctípus | Páncél |
| Szélesség | 3 mm |
| Zár | Karabiner |
Share
