Rhomberg
Páncél-Nyaklánc 375/9 K fehér arany
Páncél-Nyaklánc 375/9 K fehér arany
Normál ár
154.800 HUF
Normál ár
Akciós ár
154.800 HUF
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Fenntarthatóan előállítva minősített aranyból (Green Gold)
- Újrahasznosított 375er aranyból készült
- Masszív karabineres csattal
- Ingyenes szállítás
Ez a 375-ös fehéraranyból készült elegáns nyaklánc időtálló stílust és kifinomult megjelenést kínál viselőjének. Finom láncszemekből áll, amelyek könnyedén illeszkednek bármilyen alkalomhoz. Tökéletes választás mindennapi viseletre és különleges eseményekre egyaránt.
| Rendelési szám | 561161 |
| Anyagvastagság | 0.7 mm |
| Fair Trade | Green Gold |
| Felület | gyémántcsiszolású |
| Láncfül | 3.3 mm |
| Lánctípus | Páncél |
| Szélesség | 1.4 mm |
| Zár | Karabiner |
Share
