Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst ródiumozott Szív 40-42 cm Ø12 mm
Nyaklánc medállal Ezüst ródiumozott Szív 40-42 cm Ø12 mm
Normál ár
28.440 HUF
Normál ár
Akciós ár
28.440 HUF
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Egyedileg gravírozható
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 42 cm-ig állítható
- Az átmérő 12 mm
- Ingyenes szállítás
Ez az ezüst női nyaklánc elegáns szív medállal tökéletes kiegészítő minden alkalomra. Finom, időtlen designja könnyen kombinálható és bármilyen öltözékhez illik. Ajándéknak is különösen ajánlott, hogy kifejezze az érzéseket és szeretetet.
| Rendelési szám | 582218 |
| Anyagvastagság | 0.9 mm |
| Bevonat | ródiumozott |
| Felület | jégmatt/polírozott |
| Lánctípus | Horgony |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 42 cm |
| Átmérő | 12 mm |
Share
