Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst ródiumozott Motorkerékpár 38-40 cm
Nyaklánc medállal Ezüst ródiumozott Motorkerékpár 38-40 cm
Normál ár
21.240 HUF
Normál ár
Akciós ár
21.240 HUF
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 40 cm-ig állítható
- Ingyenes szállítás
Fiú ezüst nyaklánc motoros medállal. Üde, piros motor motívum díszíti, amely fiatalos és vagány megjelenést kölcsönöz viselőjének. Tartós minőség, kedvelt kiegészítő motoros fiúk számára. Tökéletes ajándék iskolakezdésre vagy születésnapra!
| Rendelési szám | 582423 |
| Anyagvastagság | 0.9 mm |
| Bevonat | ródiumozott |
| Lánctípus | Horgony |
| Szélesség | 13 mm |
| Szín | Színes |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 40 cm |
Share
