Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst ródiumozott édesvízi tenyésztett gyöngy Szív 40 cm Ø10 mm
Nyaklánc medállal Ezüst ródiumozott édesvízi tenyésztett gyöngy Szív 40 cm Ø10 mm
Normál ár
32.040 HUF
Normál ár
Akciós ár
32.040 HUF
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- Csillogó édesvízi tenyésztett gyöngy-vel
- Az átmérő 10 mm
- Ingyenes szállítás
Elegáns női nyaklánc ezüstből, szív alakú medállal, amelyet édesvízi tenyésztett gyöngy és apró csillogó kövek díszítenek. Tökéletes választás különleges alkalmakra vagy mindennapi viseletre, az örök nőiesség és stílus kifejezésére.
| Rendelési szám | 574699 |
| Anyagvastagság | 0.9 mm |
| Bevonat | ródiumozott |
| Gyöngyök | édesvízi tenyésztett gyöngy |
| Lánctípus | Horgony |
| Szélesség | 10 mm |
| Zár | Karabiner |
| Átmérő | 10 mm |
Share
