Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst lakkozott Csiga 36-38 cm
Nyaklánc medállal Ezüst lakkozott Csiga 36-38 cm
Normál ár
17.640 HUF
Normál ár
Akciós ár
17.640 HUF
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 38 cm-ig állítható
- A fűzőlyuk belső átmérője 4.0 mm
Ez a lányoknak készült, ezüstből készült nyaklánc vidám csigaházas medállal tökéletes kiegészítő minden gyermeknek. Színes zománc díszíti a csigát, mely feldobja a megjelenést és játékos hangulatot kölcsönöz. Kiváló ajándék fiataloknak.
| Rendelési szám | 569678 |
| Anyagvastagság | 0.9 mm |
| Bevonat | lakkozott, ródiumozott |
| Felület | polírozott |
| Lánctípus | Horgony |
| Medálfüggesztő | 4.0 mm |
| Szín | Színes |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 38 cm |
Share
