Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst gyöngyház Szív 36-38 cm Ø12 mm
Nyaklánc medállal Ezüst gyöngyház Szív 36-38 cm Ø12 mm
Normál ár
17.640 HUF
Normál ár
Akciós ár
17.640 HUF
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- Csillogó gyöngyházfényű
- A hossza 38 cm-ig állítható
- A fűzőlyuk belső átmérője 4.0 mm
- Az átmérő 12 mm
Elegáns női ezüst nyaklánc gyöngyház szív medállal. Finoman csillogó, természetes gyöngyház anyagból készült medál, mely romantikus megjelenést kölcsönöz viselőjének. Tökéletes kiegészítő mindennapi és alkalmi viselethez.
| Rendelési szám | 572121 |
| Anyagvastagság | 0.9 mm |
| Felület | polírozott |
| Gyöngyök | gyöngyház |
| Lánctípus | Horgony |
| Medálfüggesztő | 4.0 mm |
| Szín | Fehér |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 38 cm |
| Átmérő | 12 mm |
Share
