Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst gyöngyház Fehér Csillag 36-38 cm Ø10 mm
Nyaklánc medállal Ezüst gyöngyház Fehér Csillag 36-38 cm Ø10 mm
Normál ár
10.440 HUF
Normál ár
Akciós ár
10.440 HUF
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- Csillogó gyöngyházfényű
- A hossza 38 cm-ig állítható
- A fűzőlyuk belső átmérője 4.0 mm
- Az átmérő 10 mm
Elegáns női ezüst nyaklánc gyöngyház csillag medállal. Finom lánc és különleges csillag alakú medál teszi egyedivé ezt az ékszert, amely bármilyen alkalomra tökéletes választás. Könnyed és stílusos kiegészítő minden nő számára.
| Rendelési szám | 572140 |
| Anyagvastagság | 0.9 mm |
| Felület | polírozott |
| Gyöngyök | gyöngyház Fehér |
| Lánctípus | Horgony |
| Medálfüggesztő | 4.0 mm |
| Szín | Fehér |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 38 cm |
| Átmérő | 10 mm |
Share
