Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst Cirkónia Rózsaszín 40-42 cm Ø10 mm
Nyaklánc medállal Ezüst Cirkónia Rózsaszín 40-42 cm Ø10 mm
Normál ár
14.040 HUF
Normál ár
Akciós ár
14.040 HUF
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- Csillogó cirkónia kövekkel
- A hossza 42 cm-ig állítható
- Az átmérő 10 mm
Elegáns ezüst női nyaklánc különleges medállal, rózsaszín cirkónia kövekkel díszítve. Finom lánca és ragyogó kőberakása tökéletes kiegészítője mindennapi és alkalmi viseletnek egyaránt. Stílusos és kifinomult ékszer minden nő számára.
| Rendelési szám | 604153 |
| Anyagvastagság | 0.7 mm |
| Felület | polírozott |
| Kövek | Cirkónia Rózsaszín |
| Lánctípus | Horgony |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 42 cm |
| Átmérő | 10 mm |
Share
