Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst Cirkónia ródiumozott Szív 42 cm Ø12 mm
Nyaklánc medállal Ezüst Cirkónia ródiumozott Szív 42 cm Ø12 mm
Normál ár
35.280 HUF
Normál ár
Akciós ár
35.280 HUF
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- bestseller
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- Csillogó cirkónia kövekkel
- Az átmérő 12 mm
- Ingyenes szállítás
Elegáns női ezüst nyaklánc szív alakú medállal, amelyet fényes cirkónia kövek díszítenek. Finom és romantikus kiegészítő, mely tökéletes ajándék szeretteinek vagy saját stílusod kiegészítésére. Modern megjelenés, minden alkalomra ideális.
| Rendelési szám | 573317 |
| Anyagvastagság | 0.7 mm |
| Bevonat | ródiumozott |
| Felület | polírozott |
| Kövek | Cirkónia |
| Lánctípus | Horgony |
| Magasság | 4 mm |
| Zár | Karabiner |
| Átmérő | 12 mm |
Share
