Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst Cirkónia ródiumozott 38-40 cm Ø7 mm
Nyaklánc medállal Ezüst Cirkónia ródiumozott 38-40 cm Ø7 mm
Normál ár
17.640 HUF
Normál ár
Akciós ár
17.640 HUF
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- Csillogó cirkónia kövekkel
- A hossza 40 cm-ig állítható
- Az átmérő 7 mm
Elegáns ezüst nyaklánc hölgyeknek, csillogó cirkónia kővel díszítve. Finom kivitelezésű, időtlen dizájn, amely minden alkalomra tökéletes választás. Könnyű viselet és magas minőség jellemzi ezt a modern ékszert, amely kiemeli viselője nőiességét és stílusát.
| Rendelési szám | 573097 |
| Anyagvastagság | 0.8 mm |
| Bevonat | ródiumozott |
| Felület | polírozott |
| Kövek | Cirkónia |
| Lánctípus | Horgony |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 40 cm |
| Átmérő | 7 mm |
Share
