Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst Cirkónia 6 Kövek ródiumozott 42 cm Ø14 mm
Nyaklánc medállal Ezüst Cirkónia 6 Kövek ródiumozott 42 cm Ø14 mm
Normál ár
68.040 HUF
Normál ár
Akciós ár
68.040 HUF
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- 6 csillogó cirkónium-dioxiddal
- A fűzőlyuk belső átmérője 3.0 mm
- Az átmérő 14 mm
- Ingyenes szállítás
Stílusos női ezüst nyaklánc csillogó cirkónia kövekkel díszítve. Finom kivitelezésű medálja elegáns megjelenést kölcsönöz, tökéletes kiegészítő mindennapi öltözékhez és ünnepi alkalmakra egyaránt. Minőségi alapanyagokból készült, tartós és bőrbarát.
| Rendelési szám | 569378 |
| Anyagvastagság | 1.1 mm |
| Bevonat | ródiumozott |
| Felület | polírozott |
| Kövek | Cirkónia 6 Kövek |
| Lánctípus | Omega |
| Medálfüggesztő | 3.0 mm |
| Zár | Karabiner |
| Átmérő | 14 mm |
Share
