Rhomberg
Nyaklánc medállal 750/18 K fehér arany Gyémánt 0.08 ct, w-si 42-45 cm Ø5.5 mm
Nyaklánc medállal 750/18 K fehér arany Gyémánt 0.08 ct, w-si 42-45 cm Ø5.5 mm
Normál ár
410.400 HUF
Normál ár
Akciós ár
410.400 HUF
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Újrahasznosított 750er aranyból készült
- Masszív karabineres csattal
- Ragyogó gyémánttal w-si minőségben
- A hossza 45 cm-ig állítható
- Az átmérő 5.5 mm
- Ingyenes szállítás
Elegáns női nyaklánc 750-es fehéraranyból készült medállal, melyben egy gyönyörű gyémánt ragyog. Letisztult és időtlen design, amely bármilyen alkalomra tökéletes választás. Kifinomult stílust kölcsönöz viselőjének, kiemelve természetes szépségét.
| Rendelési szám | 570689 |
| Anyagvastagság | 1 mm |
| Felület | polírozott |
| Kövek | Gyémánt 0.08 ct, w-si |
| Lánctípus | Horgony |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 45 cm |
| Átmérő | 5.5 mm |
Share
