TeNo
Karika fülbevalók medállal Rozsdamentes acél Achát Fekete, 2 Kövek
Karika fülbevalók medállal Rozsdamentes acél Achát Fekete, 2 Kövek
Normál ár
32.040 HUF
Normál ár
Akciós ár
32.040 HUF
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Különösen könnyen kezelhető és bőrbarát
- Ingyenes szállítás
Elegáns női karika fülbevaló rozsdamentes acélból, achát medállal. Könnyű viselet, modern dizájn, tökéletes kiegészítő mindennapi és alkalmi megjelenéshez. Tartós anyag és gyönyörű fényű achát teszi különlegessé ezt az ékszert.
| Rendelési szám | 597952 |
| Belső átmérő | 16 mm |
| Felület | polírozott |
| Golyó átmérője | 10 |
| Kreol fülbevaló átmérője | 21 mm |
| Kövek | Achát Fekete, 2 Kövek |
| Márka | TeNo |
| Szélesség | 2.5 mm |
Share
