TeNo
Gyűrű Rozsdamentes acél Cirkónia Sárga IP bevonatú Ø7 mm
Gyűrű Rozsdamentes acél Cirkónia Sárga IP bevonatú Ø7 mm
Normál ár
15.840 HUF
Normál ár
Akciós ár
15.840 HUF
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Különösen könnyen kezelhető és bőrbarát
- Csillogó cirkónia kövekkel
- A gyűrű szélessége 2 mm
- Az átmérő 7 mm
Elegáns női ujjgyűrű rozsdamentes acélból, sárga arany színben. Közepén egy ragyogó, sárga cirkónia kő csillog, amely különleges fényt ad az ékszernek. Ideális választás mindennapi viseletre és ünnepi alkalmakra is. Tartós és könnyen karbantartható.
| Rendelési szám | 594061 |
| Anyagvastagság | 2 mm |
| Bevonat | IP bevonatú |
| Felület | polírozott |
| Gyűrűszélesség | 2 mm |
| Kövek | Cirkónia Sárga |
| Márka | TeNo |
| Átmérő | 7 mm |
Share
