Rhomberg
Gravírozott karkötő Rozsdamentes acél Tigrisszem IP bevonatú 18 cm Ø4 mm
Gravírozott karkötő Rozsdamentes acél Tigrisszem IP bevonatú 18 cm Ø4 mm
Normál ár
28.440 HUF
Normál ár
Akciós ár
28.440 HUF
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Különösen könnyen kezelhető és bőrbarát
- Egyedileg gravírozható
- Masszív karabineres csattal
- Az átmérő 4 mm
- Ingyenes szállítás
Női gravírozható karkötő rozsdamentes acélból, elegáns arany színben, tiger eye ásványgyöngyökkel díszítve. Különleges kettős lánc design, mely egyedi megjelenést kölcsönöz. Személyre szabható fém tábla gravírozásra alkalmas, tökéletes ajándék bármilyen alkalomra.
| Rendelési szám | 607464 |
| Anyagvastagság | 2.5 mm |
| Bevonat | IP bevonatú |
| Kövek | Tigrisszem |
| Lánctípus | Borsószem |
| Szélesség | 5 mm |
| Zár | Karabiner |
| Átmérő | 4 mm |
Share
