Rhomberg
Gravírozott karkötő Ezüst ródiumozott Védőangyal 12-14 cm
Gravírozott karkötő Ezüst ródiumozott Védőangyal 12-14 cm
Normál ár
28.440 HUF
Normál ár
Akciós ár
28.440 HUF
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Egyedileg gravírozható
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 14 cm-ig állítható
- Ingyenes szállítás
Elegáns ezüst baba gravírozott karkötő védőangyallal. Finom lánca és egyedi gravírozható tábla teszi különlegessé. Tökéletes ajándék csecsemőknek, mely védelmet és szeretetet jelképez. Kényelmes viselés, tartós minőség minden alkalomra.
| Rendelési szám | 560560 |
| Anyagvastagság | 0.5 mm |
| Bevonat | ródiumozott |
| Felület | mattított/polírozott |
| Lánctípus | Páncél |
| Szélesség | 6 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 14 cm |
Share
