Rhomberg
Karkötő Ezüst ródiumozott Virág Ø7 mm
Karkötő Ezüst ródiumozott Virág Ø7 mm
Normál ár
21.240 HUF
Normál ár
Akciós ár
21.240 HUF
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- bestseller
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- Az átmérő 7 mm
- Ingyenes szállítás
Ez a lányoknak készült ezüst karkötő színes virágokkal díszítve. Finom, könnyű kialakításának köszönhetően minden nap hordható, és bájos kiegészítője lesz bármely ruhának. Az élénk színek vidámságot kölcsönöznek viselőjének. Ideális ajándék gyerekeknek.
| Rendelési szám | 355189 |
| Anyagvastagság | 1.8 mm |
| Bevonat | ródiumozott |
| Lánctípus | Horgony |
| Szín | Színes |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 16 cm |
| Átmérő | 7 mm |
Share
